Deepak Chopra v Praze

5. 4. 2018
V dubnu přijede do Prahy Deepak Chopra - americký motivační řečník a autor mnoha knih, z nichž některé v češtině vydává nakladatelství Beta. To se také stalo partnerem dvou akcí, na kterých tento autor vystoupí.
 
jedenkrat Deepak nakladatelství Beta
 
První z nich s názvem #JEDENKRÁT která se koná 24. dubna, je akce/"nekonference"/setkání a možná všechno dohromady připravené se záměrem udělat jednou něco jinak. Vytvořit inspirativní atmosféru pro neopakovatelné zážitky a situace, které se naskytnou pouze #JEDENKRÁT za život. Program bude rozdělen do tří koncepčně odlišných bloků, v kterých vystoupí: Deepak Chopra, Roger J. Hamilton, Barbora Chuecos, James Cusumano, Jan Mühlfeit, Světlana Witowská, Pavel Kysilka, Kateřina Novotná, Tomáš Hajzler, Jan Záklasník, Renata Mrázová, Zbyněk Frolík, Lucie Brešová.
 
Více o akci na www.jedenkrat.cz
 
deepak
 
Druhou z nich je seminář s Deepakem Choprou DEFINING LIMITLESS LEADERSHIP, který se koná 25. dubna v DOXu - Centrum současného umění. Tento seminář vychází z poznatků popsaných v bestselleru Super Brain, který v češtině vydalo naše nakladatelství a můžete si ho zakoupit v našem e-shopu.
 
 
web DSC_0081
Výhody pro vás
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 100 Kč
Osobní odběr na Praze 4