Autor knihy “Léčebný kód” příjíždí opět do Prahy

11. 6. 2014

Autor světového bestselleru – knihy “Léčebný kód” a metody energetického a duchovního léčení Dr. Alex Loyd příjíždí opět do Prahy

 

Rádi bychom Vás informovali, že autor světového bestselleru „Léčebný kód“ a autor metody duchovního a energetického léčení Léčebné kódy –  americký psycholog a spisovatel Dr. Alex Loyd příjíždí letos opět do Prahy. Jeho seminář se uskuteční ve dnech 18.-19.července 2014 v Kongresové hale hotelu Hilton.

Metoda Léčebné kódy za dobu posledních 5 let oslovila tisíce lidí po celém světě, kteří jejím praktikováním dokazují jak spirituální energie má pozitivní vliv na náš organismus a na naše životy. Jedná se o duchovní energetické léčení, které mu bylo vnuknuto po usilovném hledání, kdy se snažil uzdravit svou ženu Hope.

Tento seminář je určen jak pro účastníky loňského semináře, jehož se zúčastnilo více než 950 účastníků, tak i pro nové účastníky, které se s knihou a metodou teprve seznamují. Nejde jen o přednášku, ale především o aktivní práci s 12 kategoriemi Léčebných kódů, které jsou tak důležité pro naši transformaci.  Během semináře bude představena  také jeho úplně nová kniha, všichni účastníci obdrží před seminářem hodinové video, kde nám Dr. Alex Loyd vysvětluje jak pracovat na svém spirituálním uzdravení, na závěr semináře bude autogramiáda jeho stávající i nové knihy. Nenechte si tedy ujít tento výjimečný zážitek.

Bližší informace o semináři, metodě a předprodej vstupenek naleznete na www.lecebnekody.cz