Autor knihy “Léčebný kód” příjíždí opět do Prahy

11. 6. 2014

Autor světového bestselleru – knihy “Léčebný kód” a metody energetického a duchovního léčení Dr. Alex Loyd příjíždí opět do Prahy

 

Rádi bychom Vás informovali, že autor světového bestselleru „Léčebný kód“ a autor metody duchovního a energetického léčení Léčebné kódy –  americký psycholog a spisovatel Dr. Alex Loyd příjíždí letos opět do Prahy. Jeho seminář se uskuteční ve dnech 18.-19.července 2014 v Kongresové hale hotelu Hilton.

Metoda Léčebné kódy za dobu posledních 5 let oslovila tisíce lidí po celém světě, kteří jejím praktikováním dokazují jak spirituální energie má pozitivní vliv na náš organismus a na naše životy. Jedná se o duchovní energetické léčení, které mu bylo vnuknuto po usilovném hledání, kdy se snažil uzdravit svou ženu Hope.

Tento seminář je určen jak pro účastníky loňského semináře, jehož se zúčastnilo více než 950 účastníků, tak i pro nové účastníky, které se s knihou a metodou teprve seznamují. Nejde jen o přednášku, ale především o aktivní práci s 12 kategoriemi Léčebných kódů, které jsou tak důležité pro naši transformaci.  Během semináře bude představena  také jeho úplně nová kniha, všichni účastníci obdrží před seminářem hodinové video, kde nám Dr. Alex Loyd vysvětluje jak pracovat na svém spirituálním uzdravení, na závěr semináře bude autogramiáda jeho stávající i nové knihy. Nenechte si tedy ujít tento výjimečný zážitek.

Bližší informace o semináři, metodě a předprodej vstupenek naleznete na www.lecebnekody.cz

Výhody pro vás
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Osobní odběr na Praze 4
Aktuality
RECENZE: Žhářka
RECENZE: Žhářka
15. 10. 2021
"Žhářka je jednou z knih, která Vám na poměrně málo stranách dokáže nabídnout silný příběh."
3x STEPHEN FRY
3x STEPHEN FRY
14. 10. 2021
Až do 4. 11. 2021 si v rámci naší akce můžete koupit se slevou 30 % nejen novinku TRÓJA, ale i předešlé dvě autorovy knihy MÝTY a HRDINOVÉ.
RECENZE: Nalezenec
RECENZE: Nalezenec
11. 10. 2021
"Pokud chcete poznat Londýn od těch nejšpinavějších koutů až po luxusní sídlo, pusťte se do Nalezence, který Vám tohle všechno nabídne."
RECENZE: Christina
RECENZE: Christina
16. 9. 2021
"Z úplně pitomého námětu zase vykřesal úžasný horor."
RECENZE: Válka s láskou
RECENZE: Válka s láskou
23. 8. 2021
"Zaujala-li vás anotace Války s láskou, určitě si přijdete na své. Co slibuje, to také nabízí."
RECENZE: Dolores Claiborneová
RECENZE: Dolores Claiborneová
12. 8. 2021
"Dolores Claiborneová je dost neobvyklá Kingovka, je to jakási zpověď a velice hluboká sonda do duše starší ženy."
RECENZE: Lilie pro nevěstu
RECENZE: Lilie pro nevěstu
3. 8. 2021
"Prolínání historie a současnosti, odkrývaní dávno pohřbených tajemství, láska, která přichází ve chvíli, kdy ji nikdo nečeká a ve všech podobách."
RECENZE: Temná půle
RECENZE: Temná půle
14. 7. 2021
'Temná půle pěkně obsáhla myšlenku toho, jak moc a kolik stojí stvoření (a zničení) pseudonymu, který se vymkne kontrole...'
RECENZE: Hitlerovo tajemství
RECENZE: Hitlerovo tajemství
12. 7. 2021
"Děj plyne jako voda, Rory Clements totiž umí krásně vyprávět a popisovat charaktery postav."
RECENZE: Královna Viktorie
RECENZE: Královna Viktorie
30. 6. 2021
'Lucy Worsley odvedla skvělou práci, podrobnou a mravenčí, aby oblíbenou královnu představila jako člověka z masa a kostí.'