Past na štěstí

Past_na_stesti 2-2

Netlačte na pilu, uvolněte se buďte svobodní

Chceme být šťastní, ale často si ve štěstí sami bráníme. Právě na tento problém se zaměřuje kniha australského terapeuta a autora několika bestsellerů Russe Harrise, který využívá metodu ACT, jejímiž tvůrci jsou američtí psychologové Hayes, Wilson a Strosahl. Autor sleduje vlivy prostředí na člověka a klade důraz na rozvíjení bdělé pozornosti a na vědomé jednání v přítomném okamžiku. Pocit štěstí pramení především z pozitivního přístupu a sebepoznání a tato kniha je klíčem k jeho dosažení.

 

 

Russ Harris je australský psychoterapeut a autor. Původně působil jako lékař, ale zájem o lidskou psychiku ho přivedl k metodě ACT (Acceptance and Commitment Therapy). Svůj přístup zakládá na třech hodnotách: na jednoduchosti, jasnosti a zábavnosti. Harris pomáhá lidem na celém světě svými semináři, kurzy i knihami, které vyšly ve třiceti zemích. Past na štěstí je mezinárodním bestsellerem.

 

Recenze:

na knihu Past na štěstí neleznete zde: http://www.knihybeta.cz/clanky-past-na-stesti.html 

 

99 Kč
Cena s DPH
Původní cena
299 Kč
Ušetříte
200 Kč
EAN:
9788073068202
Formát
130 x 200
Počet stran
320
Předpokládané datum vydání
12. 4. 2016
Vazba
brožovaná
Skladem
ISBN:
978-80-7306-820-2
Objednací číslo:
  • Ukázka z knihy
  • Dotaz na prodavače
Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
----------------------------------------------------------------------------------------------Tracking Code: Standard (Asynchronous) ----------------------------------------------------------------------------------------------