Krása a krev Borgiů

Krása a krev Borgiů
Krása a krev Borgiů 3d

Vzrušující příběh mocného italského rodu

Lze v dějinách najít rodinu tak fascinující a nebezpečnou, jako jsou Borgiové? V renesanční Itálii představovali mocný rod, jejich jméno se stalo symbolem bezohledné politiky. Otec rodiny Rodrigo se v Římě stává papežem. Je to vynikající politik a také muž s neukojitelnou žádostivostí. A nade vše miluje své děti. Nejstarší Cesare, později zvěčněný Machiavellim v knize Vladař, má chladné srdce, mladší Juan je záletník, nejmladší Jofré se musí oženit se ženou, která spala s oběma jeho bratry. A pak je tu krásná a kontroverzní dcera Lukrécie… Autorka se snaží vykreslit pravdivý obraz a odstranit některé mýty, jimiž je rodina Borgiů opředena.

 

Sarah Dunantová napsala několik detektivních thrillerů, ale proslavila se především historickými romány z renesanční Itálie, jež se staly mezinárodními bestsellery. Zrození Venuše (The Birth of Venus), In the Company of the Courtesan (Ve společnosti kurtizány) a Sacred Hearts (Svatá srdce) byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Pracuje pro televizi, rozhlas i různá periodika a žije střídavě v Londýně a ve Florencii.

79 Kč
Cena s DPH
Původní cena
429 Kč
Ušetříte
350 Kč
EAN:
9788073066444
Formát
140x210
Jazyk
český
Počet stran
528
Předpokládané datum vydání
29. 9. 2014
Překladatel
Anna Grušová
Rok vydání
2014
Vazba
vázaná
Není skladem
ISBN:
978-80-7306-644-4
Objednací číslo:
  • Ukázka z knihy
  • Dotaz na prodavače
Dotaz na produkt
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související produkty
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
----------------------------------------------------------------------------------------------Tracking Code: Standard (Asynchronous) ----------------------------------------------------------------------------------------------